pirmdiena, 2018. gada 5. februāris

 18. februāris- Nodarbība "Mājsaimniekošana"

"Esmu 13 gadus vecs un, protams, dzīvoju ar vecākiem. Ēst man uztaisa mamma, drēbes izmazgā mamma, gludinot protu tikai apdedzināt rokas un iegludināt švīkas apģērbos, bet no mazgāšanas līdzekļiem neko nesaprotu." Ja kaut kas no šī apraksta attiecas arī uz tevi, nāc un mācīsimies saimniekot! Vai esi puisis vai meitene, saimniekošana noderēs visiem
Gludināsim veļu, uz ātrumu locīsim kreklus, sagatavosim uzkodas un pēc tam grupās veiksim uzdevumus baznīcas telpās - praktizēsim saimniekošanu un iepriecināsim draudzes locekļus ar tīriem baznīcas stūriem! Esi mīļi gaidīts, turklāt sens izteiciens vēsta, ka "kopā saimniekot vienmēr ir jautrāk!" :) 

Tiekamies 11.00 Ģimnastikas ielā 43

1 komentārs:

 1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

  AtbildētDzēst