otrdiena, 2010. gada 21. septembris

SADRAUDZĪBAS PASĀKUMĀ...

       Septembra vidū, kādā rudenīgi skaistā svētdienas pēcpusdienā, Rīgas 7.draudzes telpās valda rosība. Kāds griež augļus, liek cepumus uz šķīvjiem, kāds piedomā, lai apkārt viss būtu mājīgs un jauks, vēl kādi, pastāvīgu smieklu pavadībā, liek punktus uz "i", lai ciemiņi tiktu sagaidīti godam un šķipsniņa humora būtu garantēts. 
          Tiek gaidīti mūsu kluba ceļa meklētāju draugi no skolas, mūzikas skolas, kā arī pagalma rotaļu biedri un draugi -  ceļa meklētāji -  no Jelgavas. 
Pirmie ierodas jau pavisam laicīgi - 1,5h ātrāk, kā rezultātā mums iespēja iepazīsties ar Oskara draugu - Juri. Vēlāk ierodas ciemiņi no Jelgavas un Rīgas. 
     Pulksten.15:00 jau esam sagaidījuši visus, ar kuriem pavadīt brīnišķīgu vakaru - smieklos, spēlēs, pārdomās un gardumos. Aidā! Kopā būšanas prieks var sākties! :) 

      Vispirms katram pa vienam tiek aizsietas acis un kluba direktors -  Daumants ar kluba padomdevēju, skolotāju - Edgaru un palīgiem Maiju,  Juri un Dainu izved visus pa "visu maņu" stacijām, kur katrs varēja pārliecināties, vai maz zina kā garšo gurķis, smaržo kanēlis, izskatās kredītkarte utt. Līdz beidzot pārbaudīt uzticību lidojošajā krēslā, pasēdēt pie datora -  mazā, smieklīgā jokā un visbeidzot kārtējā maņu pārbaude - vai redzi pareizi?  :)  

         Kamēr notiek pārbaudes "maņu stacijās", pārējie aktīvi iepazīstas dažādās spēlēs un uzdevumos CM skolotājas - Dainas vadībā. Jautras un izklaidējošas spēles turpinās arī nākamajās pāris stundās.
    Vēlāk aplūkojam fotogrāfijas no neaizmirstamākajiem Ceļa meklētāju piedzīvojumiem šajā gadā un, šķiet, katrs ir uzzinājis kaut ko jaunu ;)
   Paldies, ka varējām jūs - Elīna, Solveiga, Dita, Sandi, Guna, Paula, Juri iepazīt tuvāk un tad jau ceram tikties vēl kādos pasākumos! ;)

Lai apskatītu bildes no šī pasākuma:  spied šeit!

3 komentāri: